SPOR OKULLARI ve KAMPLAR KAYIT SÖZLEŞMESİ

 

Bu sözleşme, 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan basketbol/voleybol okulu ve kamplarına, kayak/snowboard kamplarına, rüzgar sörfü kamplarına ve tüm diğer organizasyonlara kayıt unsurlarını belirtmek amacıyla hazırlanmıştır.

1. Eğitim , antrenörlerimiz ve profesyonel eğitmenler tarafından, kampçıların seviyelerine ve uluslararası tekniklere uygun olarak verilecektir.

2. Kamp ücretine tam pansiyon plus konaklama, şehir içi transferler, kültür gezileri, basketbol veya voleybol antrenmanları, Kayak/Snowboard kampında ve rüzgar sörfü kampında 18 saatlik eğitimler, maçlar, kamp malzemeleri, seyahat  sigortası dahildir. Kampa ulaşım (kamp otobüsü veya uçak ile) ayrıca ücretlendirilir.

3. Çalışmalar esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmış olmasına rağmen olabilecek spor kazalarından kuruluşumuz sorumlu değildir. Bu husus sporcu ve velisince taahhüt ve kabul olunur.

4. Kamplara ve spor okullarına katılan sporcular, tüm program ve kurallara uymayı taahhüt ederler.

5. Kampçı, kamp başlamadan önce, spor yapmasına sağlık yönünden engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporunu kamptan en az  hafta öncesine kadar kuruluşumuza sunmak mecburiyetindedir. Kampçı, ilgili söz konusu raporun sunulması veya sunulmaması halinde, velisi, kampçının sağlıklı olduğunu ve AKADEMİ İSTANBUL SPORTİF ORGANİZASYONLAR LTD.ŞTİ’yi  hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

6. Kampçının yanında bulunması gereken ilaçları varsa, reçete ile kamp yönetimine bildirilmesi gerekmektedir.

7. Kamp kaydının yazılı olarak iptali halinde; kampın başlamasına 10 gün kala yapılan iptallerde toplam bedelin %30’u, son 10 gün içerisinde yapılan iptallerde ise %60’ı kesilerek bakiyesi kampçıya 30 gün içerisinde iade olunur. Kampa herhangi bir sebepten dolayı devam edemeyen kampçıya ücret iadesi yapılmaz.

8. Kampçının, kamp süresince kamp araçlarıyla seyahat etmesine ve aktivitelere katılmasına ailesince izin verilmiştir.

9. Kamplar ve spor okulları süresince yapılan aktivitelerin görüntülenmesi ve uygun görülen yerlerde kullanılması hakkı tarafımızca saklıdır.

Yukarıda belirtilen şart ve kuralların, organizasyonun sorunsuz geçmesi ve eğitimin başarılı olabilmesi için gerekli olduğunu, sporcunun bu kurallara tam olarak uyacağını ve sporcu ahlakına uygun davranacağını, aksi takdirde sporcunun organizasyon ile ilişiğinin kesileceğini ve bu durumda  herhangi bir talepte bulunulmayacağını kabul beyan ve taahhüt ederim. İş bu sözleşme taraflarca tanzim ve imza olunmuştur.

Genel kamp kurallarını okudum ve kabul ettim.

Kamp süresince öğrencimin sorumluluğu konusunda yetki veriyorum.