KONAKLAMA

2016 yazına baştan sona yenilenerek girecek olan “Herşey Dahil” konseptli Labranda Alaçatı Princess Hotel, sörf tutkunları için bir cennet olan Alaçatı Çark Plajı üzerinde yer almaktadır. Kampçılarımız 3'er kişilik odalarda konaklama yapacaklardır.

   Kamp Tesisi: labranda alaçatı prıncess hotel

VOLEYBOL ANTRENMANLARI

Kampçılarımız hergün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 voleybol antrenmanı yapacaklar. Ayrıca; konsiyon-koordinasyon-çabukluk antrenmanları, büyük yaş gruplarına yaşa uygun hazırlanmış fitness antrenmanları, teknik voleybol dersleri yapılacak. Küçük yaş gruplarında ise başlangıç seviye fiziksel çalışmalar yapılacak.

GÜNDE 2 VOLEYBOL ANTRENMANI

GÜNDE 2 VOLEYBOL ANTRENMANI

SEÇMELİ RÜZGAR SÖRFÜ EĞİTİM PAKETİ +450 TL

6 gün sürecek olan kampımızda, seçmeli 8 saatlik temel rüzgar sörfü eğitimi verilecek olup, her çocuğun seviyesine uygun dersler düzenlenecektir. Eğitimlerde 1:3 eğitmen oranı, kesintisiz rüzgarı ve kaliteli malzemeleri, güvenlik önlemleriyle, rüzgar sörfünün dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan Alaçatı'da, eğitim dönemi sonunda kampçılara sertifikaları da verilecek.

toplam 8 SAAT PROFESYONEL temel WINDSURF EĞİTİMİ

AQUA TOY CITY

Ilıca Otel bünyesinde yer alan ve 13 dönüm alan üzerine kurulu Aqua Toy City, fıskiyeli su oyunları, ışıklı ve müzikli su gösterileri, kaydırakları ve yüksek güvenlik hassasiyetiyle tasarlanmış dev su oyuncakları ile çocukarın vazgeçilmezi. Kampımızın bir gününde öğleden sonra otelden servisle Aqua Toy City'e kampçılarımızı götürüp, onlarla birlikte keyifli saatler geçireceğiz.

AQUA TOY CITY GEZİSİ

AQUA TOY CITY GEZİSİ

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

Kampçılarımız için dinlenme saatleri haricinde satranç, tabu, sessiz sinema ve eğlenceli  yarışmalar düzenlenecek. Her kampçımızdan yanında mutlaka bir okuma kitabı getirmesi istenmektedir. Akşam yemeklerinden sonra kamp toplantısı, sinema saati, gece eğlenceleri, yastık savaşı gibi etkinlikler yapılacaktır. Yoğun geçecek kampta aktif dinlenme modeli uygulanacaktır.

HAVUZ ve DENİZ OYUNLARI

Kampçılarımız; sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, zaman zaman fiziksel gelişim ve eğlence amaçlı yüzme antrenmanları yapacaklar. Beach volley, çim alanda yapılacak yarışmalar, survivor parkurları, havuz yarışmaları ile keyifli saatler kampçılarımızı bekliyor.

YILLARCA SÜRECEK ARKADAŞLIKLAR

YILLARCA SÜRECEK ARKADAŞLIKLAR

İNTERAKTİF MESAJ SİSTEMİ

Kampın başladığı andan itibaren her gün kampçılarımızın anlık aktiviteleri hakkında bilgilendirme kısa mesajlar yoluyla yapılacak. Ayrıca internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarıyla velilerimizin kampı an ve an takip etmesine olanak sağlanacak. Kampta çekilecek fotoğraflar, kamp sonrasında 'hatıra cd'si olarak kampçılarımıza verilecek.

kesintisiz iletişim

kesintisiz iletişim

EKİBİMİZ İŞ BAŞINDA..!

Kampta voleybol eğitmenlerinin yanı sıra, Akademi İstanbul ekibimizde yer alan, uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ve kamp konusunda tecrübeli, pedagojik formasyonunu tamamlamış eğitmenlerimiz kampçılarımızla olacaktır. Hedefimiz; en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın hayatları boyu unutamayacakları mutlu bir anı bırakmaktır.

HAVUZ AKTİVİTELERİ

HAVUZ AKTİVİTELERİ

ULAŞIM 

Pegasus Havayolları ile sağlanacak olup, gidiş 24 Haziran 2016 günü 09:20 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen' den, dönüş 29 Haziran 2016 günü 16:20 uçağı ile İzmir Adnan Menderes' den olacaktır. Havalimanı-otel transferleri kampçılarımıza tahsis edilecek otobüsle sağlanacaktır. 24 Haziran 2016 Cuma günü kafilemiz 07:30'da Sabiha Gökçen İç Hatlar Gidiş Terminali Fenerium Mağazası önünde toplanacaktır. Sporcularımızın yanlarında nüfus cüzdanlarının aslının bulunması gerekmektedir. 

 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN UÇAKLA ULAŞIM

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN UÇAKLA ULAŞIM