Screen Shot 2019-03-08 at 06.39.21.png

Kamp Tesisi: ASSOS EDEN GARDENS HOTEL

KONAKLAMA

Kuzey Ege'nin gözde tatil beldesi Assos’da bulunan Assos Eden Gardens Hotel, Ege Denizi’nde 1,5 km’lik tertemiz bir sahile ve eşsiz bir kumsala sahiptir. 24 dönüm araziye kurulu ve Herşey Dahil sistemiyle hizmet veren Assos Eden Gardens Hotel'de kampçılarımız, 3'er kişilik odalarda konaklama yapacaklar. Otelimiz, İstanbul'a 410 km uzaklıktadır.

hergün 1 basketbol antrenmanı ve 1 turnuva maçı

BASKETBOL ANTRENMANLARI

Kampçılarımız hergün oynanacak olan turnuva maçlarının dışında, sabah veya akşam olmak üzere her gün basketbol antrenmanı yapacaklar. Ayrıca; kondisyon-koordinasyon-çabukluk antrenmanları, büyük yaş gruplarına yaşa uygun hazırlanmış fitness antrenmanları, teknik basketbol dersleri yapılacak. Akşam yemeği sonrasında yapılacak gece maçları ve 3x3 turnuvası da çekişmeli maçlara sahne olacak.

HAVUZ ve deniz ANTRENMANI

HAVUZ ve PLAJ ANTRENMANLARI

Oyuncularımız; kamp süresince, sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, kondisyon, dayanıklılık ve direnç arttırmaya yönelik yüzme antrenmanları yapacaklardır. Ayrıca plajda yapılan sabah koşuları da sporcularımızın gelişimine katkı sağlayacak.

HAVUZ EĞLENCESİ

HAVUZ EĞLENCESİ

SU KAYDIRAĞI EĞLENCESİ

Assos Eden Gardens Hotel bünyesinde, kampçılarımızın antrenman saatleri dışında eğlenebilecekleri kaydıraklı yüzme havuzları bulunuyor. Ekibimizin tüm güvenlik önlemleri ile hazır bulunacakları havuzda birlikte keyifli saatler geçireceğiz.

ASSOS ANTİK KENTİ gezisi

ASSOS ANTİK KENTİ gezisi

ASSOS ANTİK KENTİ GEZİSİ

Kafilemiz, Assos'un ünlü antik kentini gezecek ve bol bol fotoğraf çektirecek. Kampçılar, Assos'un güzelliklerini ve tarihini öğrenecek ve alacakları küçük hediyelerle aileleri hem mutlu edecek hem de kampı unutulmaz kılacak.

 

kamp, koçlarımız tarafından yönetiliyor.

EKİBİMİZ İŞ BAŞINDA..!

Kampta basketbol antrenmanları, takımlarımızda görevli eğitmenlerimiz tarafından yaptırılacak. Saha antrenmanlarının yanısıra, kondisyon ve çabukluk antrenmanları, teknik basketbol eğitimi, oyun kuralları semineri, havuz ve deniz çalışmaları, koşu antrenmanları gibi pek çok çalışma ekibimiz tarafından uygulanacak. Ekibimiz; Hakan Apak, Erdem Özer, Hüseyin Girgil, Semih Çiçek, Enis Gürler, Fatih Atak, Güray Yiğit, Onur Çırpıcı ve Berkan Gökdaş'tan oluşmaktadır.

bASKETBOLU DESTEKLEYİCİ YAŞA UYGUN ANTRENMAN

BASKETBOLU DESTEKLEYİCİ ANTRENMAN FORMATI

Kampçılarımız, yaşlarına uygun kuvvet, koordinasyon, çabukluk, denge antrenmanları yaparlar. Büyük yaş grubundaki takım oyuncularımız için özel hazırlanmış fitness programı da uygulanır. Küçük yaş gruplarında ise, sporcuların kendi vücut ağırlıkları ile çalışma yapılır.

Bunun yanı sıra, sabah yapılan kumsal koşuları ve sığ deniz çalışmaları da kampçıların güne zinde başlamaları için uygulanan antrenmanlardandır. yaz-basketbol-kampi

ASYALİG BASKETBOL TURNUVASI

ASYALİG BASKETBOL TURNUVASI

ASYA LİG YAZ BASKETBOL TURNUVASI

Kamp döneminde çok sayıda takımın da katılacağı Asya Lig Basketbol Turnuvası'nda kampçılarımız da forma giyecek.

Turnuvada kendi yaş gruplarında rakiplerle mücadele edecek olan kampçılarımızı oldukça zorlu maçlar bekliyor. Dereceye giren takımlar kupa kazanırken, turnuvaya katılan tüm sporculara da madalya verilecek.

PS4 TURNUVASI

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

Kampçılarımızın dinlenme saatleri dahilinde satranç, tabu, play-station vb. turnuvalar düzenlenecektir. Katılımcıların yanlarında oyun konsolu getirmesine izin verilmeyecek olup, organizasyonumuzun belirlediği gün ve saatte takım halinde turnuva yapmalarına fırsat verilecektir.

GERÇEK ZAMANLI MESAJ BİLDİRİMİ

GERÇEK ZAMANLI MESAJ BİLDİRİMİ

İNTERAKTİF MESAJ SİSTEMİ

Kampın başladığı andan itibaren hergün kampçılarımızın anlık aktiviteleri hakkında bilgilendirme kısa mesajlar yoluyla yapılacak. Ayrıca internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarıyla velilerimizin kampı an ve an takip etmesine olanak sağlanacak.

KAFİLEMİZE TAHSİS EDİLECEK SON MODEL ÖZEL OTOBÜSLER İLE ULAŞIM

ULAŞIM

Kampçılarımıza tahsis edilecek olan son model otobüsler ile sağlanacak olup, gidiş 29 Haziran 2019 Cumartesi günü sabahında 08:00'de Altunizade-Haydarpaşa Lisesi salonumuzun bahçesinden, dönüş ise 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü akşamında tahmini 21:00'de Altunizade-Haydarpaşa Lisesi salonumuzun bahçesine olacaktır. Ulaşım bedeli, gidiş-dönüş otobüs biletleri, transferler ve gezi ulaşımları dahil 250 TL'dir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN OFİSİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN OFİSİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

KAMP ÜCRETİ

Herşey dahil konaklama, hakemli turnuva maçları, basketbol antrenmanları, teknik basketbol eğitimleri, geziler, kamp tişörtleri, madalya ve sertifikalar dahil 2.100 TL'dir.

Fiyatlar konfirmasyon tarihi olan 31 Mayıs 2019 Cuma günü itibariyle değişiklik gösterebilir.

KAMP KAYIT İŞLEMİ

Sınırlı sayıda katılımcı kontenjanı bulunan Assos Yaz Basketbol Kampı için ön-kayıt işleminizi BURAYA tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.