YAZ DÖNEMİ BASKETBOL ANTRENMANLARI

30 TEMMUZ 2018 - 13 EYLÜL 2018

6 HAFTA

Teknik ekibimiz, ilan edilen antrenman gün ve saatleri dışında, sezon öncesi hazırlıkları kapsamında, velilerimize ve sporcularımıza önceden bilgi vererek antrenman değişikliği veya ek antrenman planlayabilmektedir.

2018-2019 sezonu basketbol antrenmanlarımız, 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır.

6 hafta sürecek olan çalışmalar Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saatlerinde yapılacaktır. Sporcularımızın doğum tarihlerine ve seviyelerine göre ayrıldığı yaz programında aşağıdaki tabloda belirtilen doğum yılına göre antrenmana katılabilirsiniz. 

Basketbol çalışmalarımız 30 Temmuz-13 Eylül 2018 tarihleri arasında 6 hafta süreyle uygulanacaktır. Tabloda da belirtildiği gibi, söz konusu 6 hafta içerisinde Kurban Bayramı günleri bulunmamaktadır


Velilerimizin hafta sonunu verimli değerlendirebilmesi amacıyla, çalışmalar, hafta içi Pazartesi-Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacak olup, havanın akşam saatlerinde daha serin olması, Eylül ayı itibariyle okulu erken açılan sporcularımızın antrenmanlara kesintisiz devam edebilmesi ve çalışan anne-babaların küçük yaş grubu çocuklarının salona ulaşımını sağlayabilmeleri amacıyla akşam antrenmanları tercih edilmiştir.

2003-2004 yaş grubu aralığı Haydarpaşa And. Lisesi Altunizade Kampüsü içerisinde bulunan spor salonumuzda çalışırken, 2005-2009 yaş grubu aralığında bulunan sporcularımız ise Bağlarbaşı Mesleki ve Teknik And. Lisesi spor salonumuzda çalışacaklar.

Basketbol yaz dönemi son çalışması 13 Eylül Perşembe günü yapılacaktır. 15 Eylül Cumartesi günü itibariyle kış dönemi çalışma programına geçilecektir.


ÖDEME SİSTEMİ:

Haftalık birim fiyat olarak 95 TL uygulanacaktır.

Yaz dönemi ödemeleri 6 haftalık olarak hesaplanmakta, yaz dönemi başında toplam hafta sayısı olarak ödenmektedir. Buna göre; 6 hafta x 95 TL = 570 TL ödeme yapılmaktadır. Devam edilmeyeceği öngörülen hafta/haftalar varsa toplam rakamdan düşülebilmektedir.

Ödemelerinizi aşağıdaki butondan ulaşabileceğiniz hesap numarasına yapmanızı önemle rica ederiz. Açıklama satırına sadece sporcu adı ve soyadı yazmanız gerekmektedir.