2 Ağustos - 7 Ağustos 2017 | Turgutreis, BODRUM

 

VOLEYBOL ALTYAPI TAKIMLARI

SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK KAMPI

Voleybol takımlarımız, 11 Haziran Pazar günü yapılan kapanış töreni sonrasında çalışmalarına ara vererek tatile girmişlerdir. 2017-2018 sezonu altyapı takımlarımızda yer alacak olan sporcularımız, 2 Ağustos-7 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bodrum Kampı ile sezonu açacak olup, kamp dönüşü antrenmanlara spor salonumuzda devam edeceklerdir. Voleybol resmi müsabakalarının Eylül ayının 3. haftasında başlıyor olması nedeniyle, kamp çalışmaları ve sonrasında yapılacak antrenman programı ile takımlarımız yeni sezona hazır olarak başlayacaktır. Voleybol takımları yaz kampı, antrenörümüz Mustafa Gürdal ve ekibi tarafından uygulanacaktır. Kayıt işleminizi Online Kayıt formunu doldurarak veya ofisimizden yapabilirsiniz.

Kamp Oteli

Voleybolcularımız kamp süresince herşey dahil konseptte ve denize sıfır konumlanmış olan Club Blue White Hotel'de konaklayacaklardır. 

Spor Salonu

Otelin kendine ait spor salonunun bulunuyor olması, voleybolcularımızın daha fazla çalışma imkanı bulmasını sağlayacaktır.

club blue whıte hotel-kadıkalesi

OTEL İÇERİSİNDE SPOR SALONU


 
 

2 ağustos 2017 - gidiş

7 ağustos 2017 - dönüş

ÖNEMLİ

Uçak biletlerinde grup iptal seçeneği olmadığı için, kampa katılacak voleybolcularımızın uçak biletlerini kendileri almaları gerekmektedir. Havaalanı-otel-havaalanı transferleri tarafımızca organize edilecektir. Tüm sporcularımızın aynı uçak için bilet alımı yapmaları gerekmektedir. Tüm uçak biletleri tarafımızca incelenmiş ve saat-fiyat ve kalite standartlarına göre aşağıdaki uçuşlar belirlenmiştir. 

2 Ağustos 2017-Çarşamba günü Sabiha Gökçen Havalimanı - Bodrum Havalimanı THY 12:30 uçağı

7 Ağustos 2017- Pazartesi günü Bodrum Havalimanı - Sabiha Gökçen Havalimanı THY 20:55 uçağı

NOT 1: 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü kafilemiz saat 10:30'da Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali'nde Fenerium mağazası önünde toplanacaktır.

NOT 2: Uçak bileti alımı sonrasında online check-in işlemi YAPMAMANIZI rica ederiz. Check-in işlemleri ve bilet basımı tarafımızca uçuş öncesinde yapılacaktır.


Konaklama

Sporcularımız 3'er kişilik odalarda konaklayacaklar ve oda arkadaşını kendileri seçebileceklerdir.

3 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA

Yeme-içme

Kamp otelimiz herşey dahil konseptte ve açık büfe olarak servis edildiği otelde ayrıca ara öğünler de mevcut.

AÇIK BÜFE SERVİS

Restaurant

Denize karşı konumlanmış olan terasta sporcularımız, kendilerine ayrılan takım masasında yemek yiyecekler.

deniz manzaralı restaurant


KAMP ÜCRETİ

Voleybol Altyapı Takımları Sezon Öncesi Hazırlık Kampı ücreti 1.680 TL'dir. Ödeme planı ve seçenekleri için ofisimizi ziyaret ediniz.