2017-2018 SEZONU BAŞLIYOR..!

  • ALTYAPI TAKIMLARI BAŞLANGIÇ: 6 EYLÜL 2017 - ÇARŞAMBA
  • SPOR OKULLARI BAŞLANGIÇ: 30 EYLÜL 2017 - CUMARTESİ

TAKVİM- Akademi İstanbul basketbol ve voleybol antrenmanları kademeli olarak 6 Eylül 2017 Çarşamba günü itibariyle başlıyor. Spor okullarımız ise 30 Eylül 2017 Cumartesi günü başlayacaktır.

KONTENJAN- TBF ve TVF altyapı liglerinde mücadele edecek her takımımız için 16 kişilik kontenjan bulunurken, basketbol ve voleybol okulları gruplarımızda 18 sporcu için kontenjan bulunmaktadır.

KAYIT- Yeni sezon için kayıt işleminizi info@akademist.org adresine e-posta göndererek, 0530 574 77 66 no'lu telefona sms ile veya sitemizde bulunan online kayıt formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

2.jpg

BASKETBOL OKULU

7 - 16 yaş aralığında her seviyede erkek katılımcıya açık olan basketbol okulumuzda katılımcılar, haftada 3 gün antrenman yapmaktadırlar. Küçük yaş gruplarına özel dizayn edilen gruplarımızda, eğitsel oyunlarla desteklenen bir antrenman programı uygulanmaktadır. Başarılı olan sporcularımız, her kategoride TBF altyapı liglerinde mücadele eden takımlarımızda lisanslı basketbolcu olma şansını yakalıyorlar.

VOLEYBOL OKULU

7 - 16 yaş aralığında her seviyede kız katılımcıya açık olan voleybol okulumuzda sporcularımız, konusunda uzman, tecrübeli eğitmenler eşliğinde haftada 3 gün voleybol oynamanın tadını çıkartıyorlar. Voleybol okulumuzda başarılı olan sporcularımız, altyapı takımlarına girerek Türkiye Voleybol Federasyonu lisanslı sporcusu olma şansını yakalıyorlar. Lisanslı sporculardan oluşan takımlar ise liglerde mücadele ediyorlar.