• Bol rüzgar, güneş, kum, deniz ve sınırsız eğlence
 • Havalanı otel arası özel kamp araçları ile transfer
 • Çeşme içi profesyonel tur firması ile transferler
 • Yeni başlayandan, ileri seviyeye kadar eğitim grupları
 • Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerle 16 saat rüzgar sörfü eğitimi
 • Rüzgar Sörfü için gerekli tüm malzemeler ve ekipmanlar
 • Akademi İstanbul kamp t-shirtleri
 • Akademi İstanbul eğitmenleriyle eğlenceli oyunlar
 • Beach volley ve havuz oyunları
 • Alaçatı-Çeşme gezisi
 • Aqua Toy City gezisi
 • Gece eğlenceleri

 • Kamp sonu Rüzgar Sörfü ve Sanat Atölyesi Eğitim sertifikaları

KONAKLAMA

Çeşme’nin

Kamp Tesisi: labranda alaçatı prıncess hotel

WINDSURF

6 gün sürecek olan kampımızda 18 saat windsurf eğitimi verilecek olup, her çocuğun seviyesine uygun dersler düzenlenecektir. Eğitimlerde 1:3 eğitmen oranı, kesintisiz rüzgarı ve kaliteli malzemeleri, güvenlik önlemleriyle, rüzgar sörfünün dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan Alaçatı'da, 18 saatlik sörf eğitimi sizleri bekliyor. Eğitim dönemi sonunda kampçılar, yardım almaksızın sörf yapabilecek seviyeye ulaşacaklar.

toplam 18 SAAT PROFESYONEL WINDSURF EĞİTİMİ

AQUA TOY CITY

Ilıca Otel bünyesinde yer alan ve 13 dönüm alan üzerine kurulu Aqua Toy City, fıskiyeli su oyunları, ışıklı ve müzikli su gösterileri, kaydırakları ve yüksek güvenlik hassasiyetiyle tasarlanmış dev su oyuncakları ile en çok küçük misafirlerin vazgeçilmezi. Kampımızın bir gününde öğleden sonra otelden servisle Aqua Toy City'e kampçılarımızı götürüp, onlarla birlikte keyifli saatler geçireceğiz.

AQUA TOY CITY GEZİSİ

AQUA TOY CITY GEZİSİ

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

Kampçılarımız için dinlenme saatleri haricinde satranç, tabu, sessiz sinema ve eğlenceli  yarışmalar düzenlenecek. Her kampçımızdan yanında mutlaka bir okuma kitabı getirmesi istenmektedir. Akşam yemeklerinden sonra kamp toplantısı, sinema saati, gece eğlenceleri, yastık savaşı gibi etkinlikler yapılacaktır. Yoğun geçecek kampta aktif dinlenme modeli uygulanacaktır.

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

EKİBİMİZ İŞ BAŞINDA..!

Kampta windsurf eğitmenlerinin yanı sıra, Akademi İstanbul ekibimizde yer alan, uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ve kamp konusunda tecrübeli, pedagojik formasyonunu tamamlamış eğitmenlerimiz kampçılarımızla olacaktır. Hedefimiz; en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın ailelerinden ayrı geçirecekleri bu dönemde, onların keyifli vakit geçirip, sanatsal ve sportif yeni beceriler edinmelerinin yanında sorumluluk bilinci aşılamak, özgüven kazanmalarını sağlamak, takım olmanın ve birlikte hareket edebilmenin önemini vurgulamak ve her şeyden önemlisi hayatları boyu unutamayacakları mutlu bir anı bırakmaktır.

SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI

Kampçılarımız, organizasyon süresince ortaya çıkabilecek olan her türlü sakatlık ve hastalığa karşı Mapfre Genel Sigorta poliçesi ile sigortalanacaklar.

kampçılarımız mapfre yurtiçi sağlık ve seyahat sigortası teminatı altında

kampçılarımız mapfre yurtiçi sağlık ve seyahat sigortası teminatı altında

SANAT ATÖLYESİ

Kampımız süresince çocuklarımızın yaratıcılığını geliştirmek, gün içinde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 5 farklı atölye düzenlenecektir. Doğal malzemelerle yaratıcılık, seramik ve resim atölyeleri bunlardan bazıları. 

YARATICILIĞI DESTEKLEYEN SANATSAL AKTİVİTELER

YARATICILIĞI DESTEKLEYEN SANATSAL AKTİVİTELER

HAVUZ ve DENİZ OYUNLARI

Kampçılarımız; kamp süresince sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, zaman zaman fiziksel gelişim ve eğlence amaçlı yüzme antrenmanları yapacaklardır. Beach volley, çim alanda yapılacak yarışmalar, su topu maçları, survivor parkurları, havuz yarışmaları ve denizde geçirilecek keyifli saatler kampçılarımızı bekliyor. Kampçılar, sörf tahtası üzerinde dengede durma oyunu ile hem eğlenecek, hem de sörf becerilerini geliştirecekler. 

hAVUZDA EĞLENCELİ AKTİVİTELER

hAVUZDA EĞLENCELİ AKTİVİTELER

İNTERAKTİF MESAJ SİSTEMİ

Kampın başladığı andan itibaren her gün kampçılarımızın anlık aktiviteleri hakkında bilgilendirme kısa mesajlar yoluyla yapılacak. Ayrıca internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarıyla velilerimizin kampı an ve an takip etmesine olanak sağlanacak. Kampa özel oluşturulan e-albüm linkinden yüksek çözünürlüklü fotoğraf paylaşımı da yapılacaktır.

interaktif mesaj sistemi

interaktif mesaj sistemi

ALAÇATI GEZİSİ

Kafilemiz, Alaçatı'nın kendine özgü mimarisiyle dünyaca ün kazanmış sokaklarında dolaşacak ve bol bol fotoğraf çektirecek.
Kampçılar, Alaçatı ve Çeşme'nin güzelliklerini ve tarihini öğrenecek, yerel lezzetleri olan sakızlı dondurma ve kurabiyelerinin tadına bakacaklar. Küçük hediyeler de aileleri hem mutlu edecek hem de kampı unutulmaz kılacak.

ALAÇATI GEZİSİ

ALAÇATI GEZİSİ

ULAŞIM

Alaçatı Rüzgar Sörfü Kampı'na katılanlar İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda ekibimiz tarafından karşılanacak ve kendilerine tahsis edilecek araçlarla kamp oteline transferleri sağlanacaktır.

Kamp sonunda yine ekibimizce havaalanında yolcu edileceklerdir.

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve yurt dışından kampa katılanlar için anlaşmalı olduğumuz hava yolu firmalarından size özel uygun uçak bileti tedariki konusunda ofisimizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN UÇAKLA ULAŞIM

KAMP ÜCRETİ

Kamp ücreti 4.850 TL+KDV olarak belirlenmiş olup, 1 Mart 2020 Pazar gününe kadar tamamlanacak olan ödemelerde, Akbank kredi kartlarına 9 taksit, Bonus özellikli Garanti Bankası, Denizbank ve Teb kredi kartlarına 6 taksit, Yapı Kredi kredi kartlarına 6 taksit imkanı mevcuttur.