• Bol rüzgar, güneş, kum, deniz ve sınırsız eğlence
 • İstanbul-İzmir-İstanbul uçakla ulaşım
 • Havalanı otel arası özel kamp otobüsü ile transfer
 • Çeşme içi profesyonel tur firması ile transferler
 • Yeni başlayandan, ileri seviyeye kadar eğitim grupları
 • Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerle 16 saat rüzgar sörfü eğitimi
 • Rüzgar Sörfü için gerekli tüm malzemeler ve ekipmanlar
 • Akademi İstanbul kamp t-shirtleri
 • Görsel Sanatlar eğitmeninden 5 farklı sanat atölyesi
 • Akademi İstanbul eğitmenleriyle eğlenceli oyunlar
 • Beach volley ve havuz oyunları
 • Alaçatı-Çeşme gezisi
 • Aqua Toy City gezisi
 • Gece eğlenceleri

 • Kamp sonu Rüzgar Sörfü ve Sanat Atölyesi Eğitim sertifikaları

KONAKLAMA

2016 yazına baştan sona yenilenerek girecek olan “Herşey Dahil” konseptli Labranda Alaçatı Princess Hotel, dünyaca ünlü rüzgârı ile sörf tutkunları için bir cennet olan Alaçatı Çark Plajı üzerinde yer almaktadır. Kampçılarımız 3'er kişilik odalarda konaklama yapacaklardır.

   Kamp Tesisi: labranda alaçatı prıncess hotel

WINDSURF

6 gün sürecek olan kampımızda 16 saat windsurf eğitimi verilecek olup, her çocuğun seviyesine uygun dersler düzenlenecektir. Eğitimlerde 1:3 eğitmen oranı, kesintisiz rüzgarı ve kaliteli malzemeleri, güvenlik önlemleriyle, rüzgar sörfünün dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan Alaçatı'da, 16 saatlik sörf eğitimi sizleri bekliyor. Eğitim dönemi sonunda kampçılar, yardım almaksızın sörf yapabilecek seviyeye ulaşacaklar.

toplam 16 SAAT PROFESYONEL WINDSURF EĞİTİMİ

AQUA TOY CITY

Ilıca Otel bünyesinde yer alan ve 13 dönüm alan üzerine kurulu Aqua Toy City, fıskiyeli su oyunları, ışıklı ve müzikli su gösterileri, kaydırakları ve yüksek güvenlik hassasiyetiyle tasarlanmış dev su oyuncakları ile en çok küçük misafirlerin vazgeçilmezi. Kampımızın bir gününde öğleden sonra otelden servisle Aqua Toy City'e kampçılarımızı götürüp, onlarla birlikte keyifli saatler geçireceğiz.

AQUA TOY CITY GEZİSİ

AQUA TOY CITY GEZİSİ

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

Kampçılarımız için dinlenme saatleri haricinde satranç, tabu, sessiz sinema ve eğlenceli  yarışmalar düzenlenecek. Her kampçımızdan yanında mutlaka bir okuma kitabı getirmesi istenmektedir. Akşam yemeklerinden sonra kamp toplantısı, sinema saati, gece eğlenceleri, yastık savaşı gibi etkinlikler yapılacaktır. Yoğun geçecek kampta aktif dinlenme modeli uygulanacaktır.

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

EKİBİMİZ İŞ BAŞINDA..!

Kampta windsurf eğitmenlerinin yanı sıra, Akademi İstanbul ekibimizde yer alan, uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ve kamp konusunda tecrübeli, pedagojik formasyonunu tamamlamış eğitmenlerimiz kampçılarımızla olacaktır. Hedefimiz; en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın ailelerinden ayrı geçirecekleri bu dönemde, onların keyifli vakit geçirip, sanatsal ve sportif yeni beceriler edinmelerinin yanında sorumluluk bilinci aşılamak, özgüven kazanmalarını sağlamak, takım olmanın ve birlikte hareket edebilmenin önemini vurgulamak ve her şeyden önemlisi hayatları boyu unutamayacakları mutlu bir anı bırakmaktır.

SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI

Kampçılarımız, organizasyon süresince ortaya çıkabilecek olan her türlü sakatlık ve hastalığa karşı Mapfre Genel Sigorta poliçesi ile sigortalanacaklar.

kampçılarımız mapfre yurtiçi sağlık ve seyahat sigortası teminatı altında

kampçılarımız mapfre yurtiçi sağlık ve seyahat sigortası teminatı altında

SANAT ATÖLYESİ

Kampımız süresince çocuklarımızın yaratıcılığını geliştirmek, gün içinde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 5 farklı atölye düzenlenecektir. Doğal malzemelerle yaratıcılık, seramik ve resim atölyeleri bunlardan bazıları. 

YARATICILIĞI DESTEKLEYEN SANATSAL AKTİVİTELER

YARATICILIĞI DESTEKLEYEN SANATSAL AKTİVİTELER

HAVUZ ve DENİZ OYUNLARI

Kampçılarımız; kamp süresince sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, zaman zaman fiziksel gelişim ve eğlence amaçlı yüzme antrenmanları yapacaklardır. Beach volley, çim alanda yapılacak yarışmalar, su topu maçları, survivor parkurları, havuz yarışmaları ve denizde geçirilecek keyifli saatler kampçılarımızı bekliyor. Kampçılar, sörf tahtası üzerinde dengede durma oyunu ile hem eğlenecek, hem de sörf becerilerini geliştirecekler. 

hAVUZDA EĞLENCELİ AKTİVİTELER

hAVUZDA EĞLENCELİ AKTİVİTELER

İNTERAKTİF MESAJ SİSTEMİ

Kampın başladığı andan itibaren her gün kampçılarımızın anlık aktiviteleri hakkında bilgilendirme kısa mesajlar yoluyla yapılacak. Ayrıca internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarıyla velilerimizin kampı an ve an takip etmesine olanak sağlanacak. Kampta profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilecek fotoğraflar, kamp sonrasında 'hatıra cd'si olarak kampçılarımıza gönderilecek.

interaktif mesaj sistemi

interaktif mesaj sistemi

ALAÇATI GEZİSİ

Kafilemiz, Alaçatı'nın kendine özgü mimarisiyle dünyaca ün kazanmış sokaklarında dolaşacak ve bol bol fotoğraf çektirecek.
Kampçılar, Alaçatı ve Çeşme'nin güzelliklerini ve tarihini öğrenecek, yerel lezzetleri olan sakızlı dondurma ve kurabiyelerinin tadına bakacaklar. Küçük hediyeler de aileleri hem mutlu edecek hem de kampı unutulmaz kılacak.

ALAÇATI GEZİSİ

ALAÇATI GEZİSİ

ULAŞIM

Pegasus Havayolları ile sağlanacak olup, gidiş 24 Haziran 2016 Cuma günü 09:20 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, dönüş 29 Haziran 2016 Çarşamba günü 16:20 uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan olacaktır. Havalimanı-otel transferleri kampçılarımıza tahsis edilecek otobüsle sağlanacaktır. Gidiş-dönüş uçak bileti ve havaalanı transferleri bedeli 300 TL'dir ve kamp ücretine dahil değildir.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN UÇAKLA ULAŞIM

KAMP ÜCRETİ

Kamp ücreti 2700 TL+KDV olarak belirlenmiş olup, 15 Mayıs 2016 Pazar gününe kadar tamamlanacak olan ödemelerde, Akbank kredi kartlarına 9 taksit, Yapı Kredi kredi kartlarına 6 taksit imkanı mevcuttur. NOT: 15 Mayıs 2016 tarihi sonrasında yapılacak kayıtlarda uçak bileti fiyatları değişiklik gösterebilir.

Akbank kartları ile yapılan ödemelerde 9 taksit imkanı
Yapı Kredi kartları ile yapılan ödemelerde 6 taksit imkanı