SPOR OKULLARI/ALTYAPI TAKIMLARI KAYIT SÖZLEŞMESİ

 

Bu sözleşme, 2019-2020 sezonu içerisinde gerçekleştirilecek olan basketbol/voleybol okulu ve basketbol/voleybol altyapı takımlarına ve organizasyonlarına kayıt unsurlarını belirtmek amacıyla hazırlanmıştır.

1. Eğitim, antrenörlerimiz ve profesyonel eğitmenler tarafından, sporcuların seviyelerine ve uluslararası tekniklere uygun olarak verilecektir.

2. Seçilen spor branşında eğitim ücreti, 14 Eylül 2019 - 14 Haziran 2020 tarihleri arasında hafta sonu/hafta içi önceden belirtilmiş olan gün ve saatler dahildir.

3. Çalışmalar esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmış olmasına rağmen olabilecek spor kazalarından kuruluşumuz sorumlu değildir. Bu husus sporcu ve velisince taahhüt ve kabul olunur.

4. Spor okullarına ve altyapı takımlarına katılan sporcular, tüm program ve kurallara uymayı taahhüt ederler.

5. Sporcu ve ailesi, sezon başlamadan önce, spor yapmasına sağlık yönünden engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporunu sezon başlangıcından en az 1 hafta öncesine kadar kuruluşumuza sunmak mecburiyetindedir. Sporcu ve ailesi, ilgili söz konusu raporun sunulması veya sunulmaması halinde, velisi, sporcunun sağlıklı olduğunu ve AKADEMİ İSTANBUL SPORTİF ORGANİZASYONLAR LTD.ŞTİ’yi  hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

6. Sporcunun zorunlu kullanması gereken ilaçları varsa, reçete ile birlikte organizasyon yönetimine bildirilmesi gerekmektedir.

7. Sezon içerisinde spor okuluna veya altyapı takımlarına herhangi bir sebepten dolayı devam edemeyen sporcuya ücret iadesi yapılmaz. Sadece sporcunun geçirdiği ağır sakatlık/yaralanma durumlarında, doktor raporu ve spor okulları/altyapı takımları yöneticiliğinin onayı ile eğitim alınan süre hariç kalan süre için iade söz konusu olur. 

8. Sporcunun, 2019-2020 sezonu süresince sporculara tahsis edilen araçlarla seyahat etmesine ve aktivitelere katılmasına ailesince peşinen izin verilmiştir. Ulaşım hizmetleri eğitim hizmet bedeline dahil değildir.

9. Sezon süresince yapılan aktivitelerin görüntülenmesi ve uygun görülen yerlerde kullanılması hakkı tarafımızca saklıdır.

10. Spor okulları/altyapılarda yer alan sporcunun iletişiminde kullanılan başlıklı sms ve mail bilgilendirmelerine veli tarafından peşinen izin verilmiştir. Velilerin cep telefonlarına AKADEMIST başlığıyla gönderilen mesajlar sadece bilgilendirme amaçlı yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen şart ve kuralların, organizasyonun sorunsuz geçmesi ve eğitimin başarılı olabilmesi için gerekli olduğunu, sporcunun bu kurallara tam olarak uyacağını ve sporcu ahlakına uygun davranacağını, aksi takdirde sporcunun organizasyon ile ilişiğinin kesileceğini ve bu durumda herhangi bir talepte bulunulmayacağını kabul beyan ve taahhüt ederim. İş bu sözleşme taraflarca tanzim ve imza olunmuştur.

Genel spor okulu/altyapı takımları kurallarını okudum ve kabul ettim.

14 Eylül 2019 - 14 Haziran 2020 tarihleri arasında öğrencimin spor eğitimi alması konusunda yetki veriyorum.