YAZ BASKETBOL KAMPI KAYIT SÖZLEŞMESİ

 

Bu sözleşme 21-26 Haziran 2015 tarihleri arasında Güzelyalı-Çanakkale'de yapılacak olan Yaz Basketbol Gelişim Kampına kayıt unsurlarını belirtmek amacıyla hazırlanmıştır.

1. Eğitim , antrenörlerimiz ve profesyonel eğitmenler tarafından, kampçıların seviyelerine ve uluslararası tekniklere uygun olarak verilecektir.

2. Kamp ücretine tam pansiyon plus konaklama, şehir içi transferler, kültür gezileri, basketbol antrenmanları, maçlar, turnuvalar, kamp malzemeleri, seyahat  sigortası dahildir. Kamp otobüsü ile ulaşım ayrıca ücretlendirilir.

3. Çalışmalar esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmış olmasına rağmen olabilecek spor kazalarından kuruluşumuz sorumlu değildir. Bu husus sporcu ve velisince taahhüt ve kabul olunur.

4. Kampa katılan sporcular, kamp programına ve kurallarına uymayı taahhüt ederler.

5. Kampçı, kamp başlamadan önce, spor yapmasına sağlık yönünden engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporunu kamptan en az  hafta öncesine kadar kuruluşumuza sunmak mecburiyetindedir. Kampçı, ilgili söz konusu raporun sunulması veya sunulmaması halinde, velisi, kampçının sağlıklı olduğunu ve AKADEMİ İSTANBUL SPORTİF ORGANİZASYONLAR LTD.ŞTİ’yi  hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

6. Kampçının yanında bulunması gereken ilaçları varsa, reçete ile kamp yönetimine bildirilmesi gerekmektedir.

7. Kamp kaydının yazılı olarak iptali halinde; kamptan 21 gün öncesine kadar yapılan iptallerde kamp ücretinin tamamı iade edilir. 10 gün kala yapılan iptallerde toplam bedelin %30’u, son 10 gün içerisinde yapılan iptallerde ise %60’ı kesilerek bakiyesi kampçıya 30 gün içerisinde iade olunur. Kampa herhangi bir sebepten dolayı devam edemeyen kampçıya ücret iadesi yapılmaz.

8. Kampçının, kamp süresince kamp araçlarıyla seyahat etmesine ve aktivitelere katılmasına ailesince izin verilmiştir.

9. Kamp süresince yapılan aktivitelerin görüntülenmesi ve uygun görülen yerlerde kullanılması hakkı tarafımızca saklıdır.

Yukarıda belirtilen şart ve kuralların, kampın sorunsuz geçmesi ve eğitimin başarılı olabilmesi için gerekli olduğunu, kampçının bu kurallara tam olarak uyacağını ve sporcu ahlakına uygun davranacağını, aksi takdirde kampçının kampla ilişiğinin kesileceğini ve bu durumda  herhangi bir talepte bulunulmayacağını kabul beyan ve taahhüt ederim. İş bu sözleşme taraflarca tanzim ve imza olunmuştur.

Genel kamp kurallarını okudum ve kabul ettim.

Kamp süresince öğrencimin sorumluluğu konusunda yetki veriyorum.