2015  SÖMESTRE  KAMPI  KAYITLARI BAŞLADI..!

Yoğun ama çok eğlenceli geçecek olan sömestre kampı programımız 2015 yarıyıl tatilinde gerçekleştirilecek. Yukarıda bulunan linke tıklayarak kamp süresince sporcumuzun ihtiyacı olabilecek malzemelerin genel listesini görüntüleyebilirsiniz. Liste, valiz hazırlanmasına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Listede bulunmayan ancak kampçımızın ihtiyacı olabileceğini düşündüğünüz farklı malzemeleri de valize dahil edebilirsiniz.

Kafilemiz, 26 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 07:30'da Haydarpaşa Anadolu Lisesi Spor Salonu bahçesinde toplanacaktır. Otobüse yerleşim zaman alacağından toplanma saatine hassasiyet göstermenizi rica ederiz. Kamp otobüslerimiz saat 08:00'de hareket edecektir. Ulaşımda kampçılarımıza tahsis edilecek özel kamp otobüsü kullanılacaktır. Kafilemizin kamp tesisine girişi sms ile bildirilecektir. Kamp süresince alınan görüntüler FOTOĞRAF ALBÜMÜ üzerinden yayınlanacaktır. Ayrıca https://www.facebook.com/Akademist.org hesabından da anlık iletiler ve fotoğraflar paylaşılacaktır.

Katılımcıların yanlarında getirecekleri telefonlar ekibimiz tarafından toplanacaktır. Kamp süresince teknik ekibimize  belirtilecek telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz. Kampçılarımızın kampa adaptasyonlarını sağlayabilmek için 2.gün akşam yemeği sonrasına kadar aile-kampçı görüşmesi yapılmamaktadır.