KONAKLAMA

Dünyaca ünlü tatil beldesi Bodrum’un, Turgutreis - Kadıkalesi mevkiinde bulunan Yasmin Bodrum Resort, Ege Denizi’nde 1 km’lik tertemiz bir sahile ve eşsiz bir kumsala sahiptir.

Ultra Herşey Dahil sistemiyle çalışan, 5 yıldızlı Yasmin Bodrum Resort'da kampçılarımız 3'er kişilik odalarda konaklama yapacaklardır.

Kamp otelini detaylı incelemek için: http://www.yasminbodrum.com

   Kamp Tesisi: YASMİN BODRUM RESORT

BASKETBOL ANTRENMANLARI

Kampçılarımız hergün oynanacak olan turnuva maçlarının dışında, sabah veya akşam olmak üzere hergün basketbol antrenmanı yapacaklar. Ayrıca; konsiyon-koordinasyon-çabukluk antrenmanları, büyük yaş gruplarına yaşa uygun hazırlanmış fitness antrenmanları, teknik basketbol dersleri yapılacak. Akşam yemeği sonrasında yapılacak gece maçları ve 3x3 turnuvası da kamplarımızın vazgeçilmezlerindendir.

  hergün 1 basketbol antrenmanı ve 1 turnuva maçı

HAVUZ ve PLAJ ANTRENMANLARI

Oyuncularımız; kamp süresince sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, kondisyon, dayanıklılık ve direnç arttırmaya yönelik yüzme antrenmanları yapacaklardır. Ayrıca plajda yapılan sabah koşuları da sporcularımızın gelişimine katkı sağlayacak.

HAVUZ ve deniz ANTRENMANI

AQUAPARK EĞLENCESİ

Yasmin Bodrum Resort bünyesinde bulunan Aquapark, kampçılarımızın antrenman saatleri dışında eğlenebilecekleri kaydıraklı yüzme havuzlarından oluşuyor. Ekibimizin tüm güvenlik önlemleri ile hazır bulunacakları aquapark'da birlikte keyifli saatler geçireceğiz.

AQUAPARK EĞLENCESİ

AQUAPARK EĞLENCESİ

BODRUM GEZİSİ

Kafilemiz, Bodrum'un dünyaca ün kazanmış sokaklarında dolaşacak ve bol bol fotoğraf çektirecek. Kampçılar, Bodrum'un güzelliklerini ve tarihini öğrenecek ve alacakları küçük hediyeler de aileleri hem mutlu edecek hem de kampı unutulmaz kılacak.

 
bodrum gezisi

bodrum gezisi

EKİBİMİZ İŞ BAŞINDA..!

Kampta basketbol antrenmanları, takımlarımızda görevli eğitmenlerimiz tarafından yaptırılacak. Saha antrenmanlarının yanısıra, kondisyon ve çabukluk antrenmanları, teknik basketbol eğitimi, oyun kuralları semineri, havuz ve deniz çalışmaları, koşu antrenmanları gibi pek çok çalışma ekibimiz tarafından uygulanacak.

kamp, koçlarımız tarafından yönetiliyor.

BASKETBOLU DESTEKLEYİCİ ANTRENMAN FORMATI

Kampçılarımız, yaşlarına uygun kuvvet, koordinasyon, çabukluk, denge antrenmanları yaparlar. Büyük yaş grubundaki takım oyuncularımız için özel hazırlanmış fitness programı da uygulanır. Küçük yaş gruplarında ise, sporcuların kendi vücut ağırlıkları ile çalışma yapılır.

Bunun yanı sıra, sabah yapılan kumsal koşuları ve sığ deniz çalışmaları da kampçıların güne zinde başlamaları için uygulanan antrenmanlardandır. yaz-basketbol-kampi

   bASKETBOLU DESTEKLEYİCİ YAŞA UYGUN ANTRENMAN

SUMMER-STARS YAZ BASKETBOL TURNUVASI

Kamp döneminde çok sayıda takımın da katılacağı Summer Stars Basketbol Turnuvası'nda kampçılarımız da forma giyecek. Çok sayıda takımın katıldığı turnuvada kendi yaş gruplarında rakiplerle mücadele edecek olan kampçılarımızı oldukça zorlu maçlar bekliyor. Dereceye giren takımlar kupa kazanırken, turnuvaya katılan tüm sporculara da madalya verilecek.

summer stars basketball tournament

summer stars basketball tournament

SERBEST ZAMAN AKTİVİTELERİ

Oyuncularımız dinlenme saatleri dahilinde satranç, tabu, play-station vb. turnuvalar düzenlenecektir. Kampçılarımızın yanlarında oyun konsolu getirmesine izin verilmeyecek olup, organizasyonumuzun belirlediği gün ve saatte takım halinde turnuva yapmalarına fırsat verilecektir.

PS4 TURNUVASI

İNTERAKTİF MESAJ SİSTEMİ

Kampın başladığı andan itibaren hergün kampçılarımızın anlık aktiviteleri hakkında bilgilendirme kısa mesajlar yoluyla yapılacak. Ayrıca internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarıyla velilerimizin kampı an ve an takip etmesine olanak sağlanacak.

GERÇEK ZAMANLI MESAJ BİLDİRİMİ

GERÇEK ZAMANLI MESAJ BİLDİRİMİ

ULAŞIM

Pegasus Havayolları ile sağlanacak olup, gidiş 17 Haziran 2017 Cumartesi günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, dönüş 22 Haziran 2017 Perşembe günü Milas-Bodrum Havalimanı'ndan olacaktır. Havalimanı-otel transferleri kampçılarımıza tahsis edilecek otobüslerle sağlanacaktır. Uçak check-in işlemleri için sporcularımızın yanlarında nüfus cüzdanlarının aslının bulunması gerekmektedir. Ulaşım bedeli; gidiş-dönüş uçak biletleri ve havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahil 340 TL'dir.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN PEGASUS HAVAYOLLARI İLE ULAŞIM

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kamp ücreti geçen yaz kampı ile aynı olup, 1.680 TL'dir. İsteyen velilerimiz aşağıda tabloda belirtildiği gibi 3 eşit taksitte nakit ödeme yapabilirler. Akbank kredi kartlarında 8 taksit, Yapı Kredi kartlarında 5 taksitle ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ulaşım ve KDV, kamp ücretine dahil değildir.

 

taksitle ödeme seçenekleri