TURNUVA
Geçtiğimiz 3 sezonun İstanbul Altyapı Ligi'nde, Genç Erkekler Kategorisi İstanbul Şampiyonu olan kulübümüz, 24-25-26 Haziran tarihlerinde oynanacak olan 'Uluslararası Basketbol Turnuvası'na davet edildi. U16 kategorisinde müsabakalara katılacak Genç Erkek takımımız şampiyonluk için mücadele edecek. Ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek takımımızda 1999 - 2000 ve 2001 doğumlu sporcularımız yer alıyor.

ÖDÜLLER
Her takımdan MVP (en değerli oyuncu) seçilecek ve dereceye giren takımlar evlerine kupa ile dönecek. Ülkemizden ilk kez bir takımın katıldığı turnuvada sporcularımızdan derece bekliyoruz. "En değerli oyuncu" seçilen sporculara da Ricky Rubio imzalı forma hediye.

KATILIMCI TAKIMLAR
Bu sezon 9. kez düzenlenecek olan turnuvaya, İspanya takımlarının yanı sıra, Fransa, Almanya, İrlanda, İsrail, İsveç, Finlandiya gibi pek çok Avrupa ülkesinden takımlar katılmakta.

BARSELONA ŞEHİR TURU
Barcelona City Tour otobüsleriyle Barselona'nın tarihi ve turistik mekanlarını gezecek ve bolca fotoğraf çektirecekler.

CAMP NOU TURU
Barselona'ya gidip de Nou Camp Stadyumu'nu ziyaret etmemek olmaz. Sporcularımız, Barselona Futbol Takımı'nın maçlarını oynadığı stadyum gezisine katılacaklar.

SU PARKI
Avrupa'nın en büyük su parklarından biri olan "Illa Fantasia"da unutulmaz bir eğlence. Sporcularımız aynı gün Badalona'yı da gezme fırsatı bulacaklar.

RICKY RUBIO
Barselona basketbol takımı altyapısından yetişen ve halen NBA'de Minnesota Timberwolves forması giyen Ricky Rubio da organizasyona iştirak edecek. En değerli oyuncu ödülü alan sporcular, Ricky imzalı t-shirtler kazanacak ve NBA yıldızı ile tanışma şansı yakalayacaklar.

ULAŞIM
Turnuvaya gidiş-dönüş ulaşım, Sabiha Gökçen Havalimanı hareketli Türk Hava Yolları uçağları ile sağlanacaktır. Kafilemiz, 23 Haziran 2016 Perşembe günü sabah 07:00'de Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu katında toplanacaktır. Dönüşte ise sporcularımızın 28 Haziran 2016 Salı günü saat 18:00'de Sabiha Gökçen'de olması planlanmaktadır.

thy_istanbul_barcelona_istanbul.png
 

VİZE İŞLEMLERİ
Sporcumuzun Schengen vizesi işlemleri tarafımızca tamamlanacaktır. Kayıt sonrasında gerekli evraklar alınıp anlaşmalı olduğumuz acente tarafından vize çıkartılır. Sporcumuzun turnuva tarihleri olan 23-28 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli Schengen vizesi bulunması halinde ayrıca vize işlemi yapmasına gerek yoktur.