KAMPIN AMACI

Akademi İstanbul SK formasıyla 2018-2019 sezonunda TVF Altyapı Ligleri'nde mücadele edecek altyapı takım oyuncularımızın katılabileceği "Voleybol Gelişim Kampı", 2 Ağustos-7 Ağustos 2018 tarihleri arasında Güzelyalı, Çanakkale'de gerçekleştirilecek. Kampta, sporcularımızın sportif ve teknik gelişimlerini sağlamak dışında, takımdaşlık ve fiziksel gelişim de hedeflenmektedir.

KAMP İÇERİĞİ

Voleybol Baş Antrenörümüz Mustafa GÜRDAL yönetiminde düzenlenecek olan kampta, yeni sezon teknik-taktik ve kondisyon hazırlıkları yapılacak. Günde 3 antrenman ve teknik voleybol dersleriyle yoğun bir kamp dönemi geçirecek kampçılarımız için ayrıca eğlenceli aktiviteler ve geziler de programa dahil edildi.

KONAKLAMA

Kampçılarımız, İda Kale Resort Hotel'de 2'şer kişilik odalarda tam pansiyon plus konaklayacaklar. Açık büfe yemeklerin yanı sıra, ara öğünler deniz kenarındaki kafe' de..

TRUVA ANTİK KENTİ GEZİSİ

Kampın 3.günü öğleden sonra programında Truva Antik Kenti'ni gezecek kampçılarımız, medeniyetler tarihine tanıklık etmiş toprakları yakından tanıyacaklar.

OTEL İÇİ EĞLENCE

Çimenlik alan kurulacak açık hava sineması ile, kampçılarımız deniz kenarında güncel filmleri izleyecekler. Masa tenisi, dart, deniz içi tırmanma parkuru, kano gibi pek çok aktivite de kampçıların hizmetinde olacak. Voleybolcularımız için denizin içine kurulacak file ile suda voleybol oynama keyfi de yaşanacak.

BİSİKLET TURLARI

Kampçılarımıza tahsis edilecek bisikletlerle, antrenörlerimiz eşliğinde bisiklet gezileri de çok eğlenceli olacak. Teknik ekip, bisiklet çalışmalarını sadece gezi için değil kondisyon amaçlı da kullanacak.

KAMP EĞİTMENLERİ

Kampta sporcularımız çalışmalarını Baş Antrenörümüz Mustafa Gürdal, Yardımcı Antrenörümüz Çağla Zor ve Yardımcı Antrenörümüz Sezgin Karpuz yönetiminde yapacaklar.

KAMP ÜCRETİ

Tam pansiyon plus konaklama, tüm antrenmanlar, kamp malzemeleri, kamp tişörtleri, geziler ve etkinlikler ve kamp katılım sertifikası dahil 1.680₺'dir.

ULAŞIM - Kamp ücretine dahil değildir.

Kamp için ulaşım otobüsle sağlanacaktir. Ulaşım 250₺'dir. Ulaşım fiyatına gidiş-dönüş otobüs bileti, şehir içi transferler ve gezi transferleri dahildir.

 
 

ONLINE KAMP KAYIT İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ