AltyapiVoleybol.png

2019-2020 voleybol sezonu, 2-7 Ağustos 2019 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacak olan kamp ile başlayacak ve 19 Ağustos Pazartesi günü itibariyle İstanbul'da devam edecektir. Bayram tatili süresince antrenman yapılmayacak olup, 4 hafta süreyle uygulanacak olan antrenmanlar Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saatlerinde yapılacaktır.

Yaz döneminde son voleybol antrenmanı 12 Eylül Perşembe günü yapılacak, 14 Eylül Cumartesi günü itibariyle kış dönemi antrenman programına geçilecektir.


Velilerimizin hafta sonunu verimli değerlendirebilmesi amacıyla, çalışmalarımız, hafta içi Pazartesi-Salı-Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacak olup, havanın akşam saatlerinde daha serin olması, Eylül ayı itibariyle okulu erken açılan sporcularımızın antrenmanlara kesintisiz devam edebilmesi ve çalışan anne-babaların küçük yaş grubu çocuklarının salona ulaşımını sağlayabilmeleri amacıyla akşam antrenmanları tercih edilmiştir.

Yaz dönemi voleybol antrenmanlarımız, İstek Belde Okulları Nakkaştepe Kampüsü içerisinde bulunan spor salonumuzda yapılacaktır. Kış dönemi antrenmanları Altunizade salonumuzda yapılacaktır.

Teknik ekibimiz, ilan edilen antrenman gün ve saatleri dışında, sezon öncesi hazırlıkları kapsamında, velilerimize ve sporcularımıza önceden bilgi vererek ek antrenman planlayabilir.


ÖDEME SİSTEMİ:

Haftalık birim fiyat olarak 115 TL uygulanacaktır.

Yaz dönemi ödemeleri 4 haftalık olarak hesaplanmakta ve yaz dönemi başında toplam hafta sayısı olarak ödenmektedir. Buna göre; 4 hafta x 115 TL = 460 TL ödeme yapılmaktadır.

Ödemelerinizi aşağıdaki butondan ulaşabileceğiniz hesap numarasına yapmanızı önemle rica ederiz. Açıklama satırına sadece sporcu adı ve soyadı yazmanız gerekmektedir.