YAZ DÖNEMİ VOLEYBOL ANTRENMANLARI

8 AĞUSTOS 2018 - 13 EYLÜL 2018

5 HAFTA

Teknik ekibimiz, ilan edilen antrenman gün ve saatleri dışında, sezon öncesi hazırlıkları kapsamında, velilerimize ve sporcularımıza önceden bilgi vererek ek antrenman planlayabilir.

2018-2019 voleybol sezonu, 2 - 7 Ağustos 2018 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacak olan kamp ile başlayacak ve 8 Ağustos Çarşamba günü itibariyle İstanbul'da devam edecektir. Bayram tatili süresince antrenman yapılmayacak olup, 5 hafta süreyle uygulanacak olan antrenmanlar Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam saatlerinde yapılacak.

Yaz döneminde son voleybol antrenmanı 13 Eylül Perşembe günü yapılacaktır. 15 Eylül Cumartesi günü itibariyle kış dönemi programına geçilecektir.

Voleybol çalışmalarımız, 8 Ağustos-13 Eylül 2018 tarihleri arasında 5 hafta süreyle uygulanacaktır. Kurban bayramı tatili, yaz dönemi çalışma takvimi içerisinde sayılmamaktadır.


Velilerimizin hafta sonunu verimli değerlendirebilmesi amacıyla, çalışmalarımız, hafta içi Pazartesi-Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacak olup, havanın akşam saatlerinde daha serin olması, Eylül ayı itibariyle okulu erken açılan sporcularımızın antrenmanlara kesintisiz devam edebilmesi ve çalışan anne-babaların küçük yaş grubu çocuklarının salona ulaşımını sağlayabilmeleri amacıyla akşam antrenmanları tercih edilmiştir.

Voleybol antrenmanlarımız, Haydarpaşa And. Lisesi Altunizade Kampüsü içerisinde bulunan spor salonumuzda yapılacaktır.


ÖDEME SİSTEMİ:

Haftalık birim fiyat olarak 95 TL uygulanacaktır.

Yaz dönemi ödemeleri 5 haftalık olarak hesaplanmakta ve yaz dönemi başında toplam hafta sayısı olarak ödenmektedir. Buna göre; 5 hafta x 95 TL = 475 TL ödeme yapılmaktadır. Devam edilmeyeceği öngörülen hafta/haftalar varsa toplam rakamdan düşülebilmektedir.

Ödemelerinizi aşağıdaki butondan ulaşabileceğiniz hesap numarasına yapmanızı önemle rica ederiz. Açıklama satırına sadece sporcu adı ve soyadı yazmanız gerekmektedir.